Hakkımızda


Firmamız 2016 yılı sonlarında Dikmen Öveçler eski 4. Cadde yeni Kabil Caddesi 79/A-B Dikmen Ankara adresinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

Kendi markamız olan COLORSIT marka; Güvenlik Kameraları, Kamera Kayıt Cihazları, Kablo ve aksesuarlarının İthalatını ve Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Şuan için ithalatını yaptığımız 10 Adet AHD Güvenlik Kamerası ve 4 Adet Hybrit Kayıt Cihazımız mevcuttur. İleride talepler ve gelişmeler doğrultusunda ürün gamımız çoğaltılacaktır.

Bunun yanında güvenlik kamera montajı yapan firmaların/kurumların kamera ve kayıt cihazımızı tercih etmeleri halinde bunlara ilave ihtiyaçları olan sarf malzeme ve aksesuarlarını da mümkün mertebe stoklarımızda bulundurarak, uygun fiyat politikamızla tek noktadan ihtiyaçlarının karşılanması sağlamayı hedeflemekteyiz.

İthalatını yaptığımız ürünlerimizi değerli müşterilerimizin önerileri, ihtiyaçları doğrultusunda yenilemek, geliştirmek ve çoğaltmak zamana ve tercihlere bağlıdır.

Müşterilerimizin mümkün mertebe müşteri gibi değilde dost ve arkadaş gibi önerilerine, tavsiyelerine varsa şikayetlerine her zaman açığız.

Kurumsal İnternet sitemiz http://www.amirguvenlik.com.tr'dir. Bu adresimiz dışında COLORSIT ve Amir Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti. adına başka isimlerle web sitelerimiz/sayfalarımız yoktur. Kurumumuza ait tüm bağlı internet ortamlarımızın linki buradan verilmektedir.

Bu sitemiz tamamen online satış amaçlı değil, tanıtım ve iletişim maksatlıdır.

Üyelik bölümümüz bayilerimiz içindir. Nihai Tüketici/Son Kullanıcı satışımız olmadığından üyelik kabulü yoktur.

Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz bu sitemizde yayınlanmaktadır.

Herhangi soru veya sorunlarınızı lütfen iletişim yöntemlerinden birini seçerek bildiriniz.


Adresimizin haritasını yeni linkden görmek için tıklayınız.

ANASAYFA KAMERALAR KAYITCİHAZI ADAPTÖR ÇEVRE/SARF HDD KABLO1.0MP 1.3MP 2.0MP DOME BULLET IRLED SmartLED AtomLED